היי, נעים מאוד להכיר:)

אני ענבל סורוקה והקמתי את הסטודיו במטרה לסייע לכם למצוא את הקול והצבע הייחודי שלכם, להבין מה התשוקה שלכם, להעצים את הדרך שלכם, לשבור מוסכמות ומחסומים ולדעת שאתם יכולים להצליח. אנו בסטודיו מאמינים שבעזרת הכוונה נכונה והתמדה תוכלו לנווט את הספינה שלכם טוב יותר. המטרה שלנו היא לעשות סדר בבלאגן, לנקות את רעשי הרקע ולעזור לכם להתמקד, להבין מה האפשרויות והכלים העומדים לרשותכם ואיך בתאכלס אתם מקפיצים את העסק שלכם בכמה רמות קדימה! הדרך שלנו היא לעבוד יחד איתכם בתהליך משותף, לייצר ערוץ תקשורת בו נבין לא רק מה החלומות שלכם, אלא גם איפה קצת קשה ומה חסר לכם כדי לפרוץ. אנו עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר שיוכלו לתת לכם מענה בתחומי שיווק, קידום, כתיבה שיווקית ופיתוח כך שאצלנו תקבלו את כל מה שאתם צריכים במקום אחד!

הסטודיו פועל כבר חמש שנים בשיתופי פעולה ובמתן מענה בתחומי העיצוב והמדיה, את דרכי התחלתי כבוגרת תואר ראשון בעיצוב גרפי בב״יס גורן לתקשורת חזותית ובהמשך סיימתי קורס אפיון ממשק משתמש ובניית אתרים במכללת מנטור, קורסי שיווק ואוטומציה.

הסינרגיה בין עיצוב, דיגיטל ושיווק הופכת כל פרויקט בסטודיו לפרויקט רב מימדי המתחיל בחשיבה שיווקית, מיהו קהל היעד, מה מטרת המוצר העיצובי ואיך להעביר את ערכי הליבה של העסק לידי ביטוי בפרוייקט וממשיך ביצירת שפה גרפית חדשנית, ומימושה בכל המדיות השונות.

בשנים האחרונות הייתי שותפה לעיצוב ובניית עשרות אתרים והובלת פרויקטים מסוגים שונים בתחום המיתוג, פרסום במדיה וברשתות חברתיות. עיצוב בשבילי זה דרך חיים, זה תשוקה ללמוד את העולם מחדש, זה לקבל השראה מכל דבר שזז זה להתעקש על לא פחות ממושלם בכל פרוייקט. אשמח מאוד לעבוד איתכם!!!

אלו שכבר הצטרפו למשפחה  : )

ספרו לנו איך נוכל לעזור לכם?

השאירו פרטים ונקבע לקפה!