היי, נעים מאוד להכיר:)

שמי ענבל סורוקה והקמתי את הסטודיו מתוך תשוקה ורצון לעזור לחברות ובעלי עסקים להגדיל ולייעל את המכירות שלהם. איך אני עושה את זה? ע״י שילוב של מיתוג בולט וייחודי, הטמעתו במדיות השונות ובניית תשתית שיווקית שעובדת על אוטומט. מה שהכי מרתק אותי הוא לעצב ולבנות יחד איתכם את התהליך אותו עובר הלקוח שלכם, החל מהרגע שהוא פוגש בכם לראשונה (בדפי מכירה, אתר, וקמפיינים) ועד לשלב בו הוא כבר לקוח מן המניין, כאשר המטרה בכל פרויקט היא לשמר ולמטב את חווית הרכישה והשירות שלו.

האני מאמין שלי 🙂
אם יש משהו שלקחתי מלימודי תואר בעיצוב זה ש״אלוהים נמצא בפרטים הקטנים״ מאז ועד היום אני יודעת ומאמינה שהפרטים הקטנים הם אלו שיוצרים מציאות וחוויה שמשאירה טעם של עוד. כך אני מתמידה בכל פרויקט לאתר את הנקודות הקטנות שעושות את ההבדל ולדאוג שישלימו את החוויה.

איך התחלתי?
את דרכי התחלתי בלימודי תואר בעיצוב ותקשורת חזותית, עם סיום הלימודים ידעתי שהמיקוד שלי יהיה בעיצוב ובניית אתרים, השילוב בין עולמות העיצוב, הטכונולוגיה והדיגיטל דיבר אליי ישר, וככה מעסק של אדם אחד, היום אנחנו כבר 3 דואגים ליצור, לאפיין, לבנות ולקודד מציאות חדשה על המסך שלכם. אנו מתמחים בעיצוב ופיתוח אתרי תדמית ואיקומרס, מיתוג ויצירת שפה גרפית בולטת לעסק, בניית תשתיות דיגיטליות שיעזרו לכם לנהל את העסק על אוטומט ולייעל את תהליכי המכירה והשיווק שלכם. חוץ מכל הטוב הזה אני גם אמא לשלושה ילדים מקסימים שמלמדים אותי כל יום שיעורים על החיים.

עוד על תהליך העבודה איתי
הסינרגיה בין עיצוב, טכנולוגיה, דיגיטל ושיווק הופכת כל פרויקט בסטודיו לפרויקט רב מימדי המתחיל בחשיבה שיווקית, מיהו קהל היעד, מה מטרת המוצר העיצובי ואיך להעביר את ערכי הליבה של העסק לידי ביטוי בפרויקט וממשיך ביצירה והטמעת השפה הגרפית בכל המדיות השונות כך שהמטרה היא ליצור מותג זכיר ובולט שאנשים ירצו לרכוש ממנו וישאיר להם חוויה על חושית.

בשנים האחרונות הובלתי עשרות פרויקטים שונים בתחום עיצוב ואיפיון אתרים לחברות וארגונים, דפי נחיתה ומכירה, מיתוג והטמעת שפה גרפית עיצובית לעסקים באפיקי השיווק השונים שלהם. הזיקה לעולמות העיצוב מנחה אותי בכל פרויקט חדש, היא זו שעל בסיסה אני כאן, היא זו שבזכותה אני מבינה שכל יום לומדים משהו חדש.

אז איך מתחילים?
מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון 0547525446 או להשאיר פרטים באתר ואחזור אליכם:)

אלו שכבר הצטרפו למשפחה  : )

ספרו לנו איך נוכל לעזור לכם?

השאירו פרטים ונקבע לקפה!